Wygrywamy z KKS Siechnice - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Doral
Dziś jest: niedziela, 8.09.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Nestor, Radosław

« powrótWygrywamy z KKS Siechnice

Wygrywamy z KKS Siechnice

11.12.2023 8:51 Zasłużonym zwycięstwem zakończyli rok rozgrywkowy w Kłodzku nasi koszykarze, pokonując CM Magnolia KKS Siechnice 85 : 60.

Ostatni mecz we własnej hali w tym roku nie był trudnym sprawdzianem dla naszej drużyny. Już w pierwszej kwarcie wypracowała 14 pkt przewagę , która z kwarty na kwartę była powiększana. Rotacja w zespole trenera R. Hyżego była dość wąska. Natomiast u nasz na boisku można było zobaczyć całą drużynę. Sporo minut na parkiecie spędzili zawodnicy drugiego planu. Przez niemożność prowadzenie meczu przez trenera M. Radomskiego, rolę szkoleniowca przejął R. Wojciechowski.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - CM Magnolia KKS Siechnice 85:60 (27:13, 29:23, 17:10, 12:14)

Punktowali : Weiss 20 (4x3, 8 zb. 6 as.), Szymański 15 (2x3), Bernecki 14 (3x3), Szafarski 10 (5 zb.), Wojciechowski 6 (7 zb., 9 as.), Barnaś 6 (2x3), Tkaczyk 6, Zenner 5 (1x3), Barycza 3 (7 zb.), Wojda, Ptaszyński.

Ostatni mecz w tym roku nasz zespół rozegra w niedzielę 17.12.23 w Kątch Wrocławskich mierząc się w nim  z miejscowym Dijo Polkąty Maximus.